בניית_אתרים - סטודיו אבישיד

עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים עם תשתית לקידום אורגני ב- google: אתרי תדמית, אתרי חנות, דפי נחיתה, FLIP BOOK (ספר דיגיטלי)

הקודם
הבא

עיצוב ובניית אתרים הינו שלב מאוד משמעותי בתהליך המיתוג של העסק. למעשה זה הבית שלך שמהווה נכס דיגיטלי עיקרי והכרחי לכל עסק.

נכון אפשר להקים דף עסקי בפייסבוק, דף בלינקדאין, כל זה חשוב. אבל מעל הכל, בניית אתר לעסק עם דומיין משלך עושה את ההבדל. כשיש לך נכס דיגיטלי משלך, אינך תלוי בפייסבוק, אינסטגרם או כל רשת חברתית אחרת. באתר שלך ניתן להציג את מרכולתך ללא תנאים ועל פי תפישתך. והשאר זה רק בונוס.

עיצוב בהתאמה אישית

בהמשך לשפה הגרפית שנבנתה על בסיס הלוגו של העסק, ממשיכים את העיצוב של אתר האינטרנט. שימוש באותם גופנים, חזרה על אותה צבעוניות ואותו מסר שהנך רוצה לשדר לקהל היעד של העסק.

עיצוב ובניית אתרים מבוססי מערכת וורדפרס

וורדפרס הינה הפלטפורמה הפופולרית והנפוצה בעולם לבניית אתרים. בניית אתרים במערכת זו מאפשרת לבעל העסק להזין תכנים (מאמרים ותמונות לגלריה) באופן עצמאי. מבלי להיות תלוי במפתחי אתרים. מערכת ניהול זו, ידידותית למשתמש וקלה לתפעול ללא צורך בידע טכני.

יש לציין שמערכת וורדפרס מתאימה עצמה למנוע החיפוש של גוגל. כמו כן, מומלץ לתחזק את האתר באופן שוטף ולעדכן שדרוגים שיתבקשו על ידי המערכת.

איזה סוג האתר מתאים לעסק שלך?

על מנת להתאים את סוג האתר לצרכי העסק. יש לבחון מהם צרכי העסק ולאיזו מטרה האתר נבנה.

ישנם מספר סוגים לאתרים. ובכל סוג ניתן להוסיף אלמנטים ייחודיים המתאימים ספציפית לעסק שלך. להלן מספר סוגים לדוגמא:

אתר תדמית

אתר תדמית הינו כלי שיווקי ותדמיתי אודות העסק. זהו למעשה החלון הראווה של העסק, אשר ייתן מידע מפורט אודות העסק ויוצגו בו המוצרים או השירותים הניתנים ללא אפשרות של רכישה און ליין. באתר תדמית, ניתן לשלב גלריה של עבודות הכוללת תמונות ו/או סרטונים. 

אתר בלוג

אתר בלוג נועד לתוכן, מאמרים, כתבות, הגיגים וכד'. היתרון בבניית אתר בלוג על מערכת וורדפרס, הוא שניתן לחלק את המאמרים על פי קטגוריות ותתי קטגוריות.
ידוע שתוכן באתר תורם באופן משמעותי לקידום האורגני בגוגל. לכן מומלץ לשלב אתרי תדמית עם אזור של מאמרי תוכן (בלוג) תוך שילוב ביטויי מפתח רלבנטיים.

אתר חנות וירטואלית

המסחר המקוון תפס תאוצה בשנים האחרונות בארץ ובעולם. ותקופת הקורונה, האיצה באופו משמעותי את המסחר מעולם האוף ליין לאון ליין.
אתר חנות מיועד לעסקים המעוניינים לעבור למכור מוצרים או שירותים באינטרנט. יש לציין שבאתרי מסחר נדרשת רמת פיתוח גבוהה של הצגת המוצר, מערכת סליקה ורמת אבטחה גבוהה.

דפי נחיתה

עמוד נחיתה הינו דף אחד נגלל בו יפורט בתמציתיות על המוצר או השירות. דף נחיתה צריך להיות מושך, תמציתי וקצר המלווה בטופס יצירת קשר והנעה לפעולה.

אתרים עם תשתית לקידום אורגני בגוגל SEO

הקמת אתר באינטרנט וגוגל לא מזהה אפילו את שם המותג?

בניית תשתית לקידום אורגני תוך כדי בניית האתר, הוא נדבך מאוד חשוב בהקמה של הנכס הדיגיטלי שמטרתו העיקרית היא הופעה במנוע החיפוש – גוגל.

בכל שלבי בניית האתר, חשוב מאוד שיהיה למפתח ידע בקידום אורגני – SEO. כך יוקפד בכל שלבי בניית העמודים על היררכיה נכונה, התאמה מלאה למובייל, שליחת מפת אתר ומאפיינים נוספים שחשובים עבור הופעה בגוגל.

עיצוב ובניית אתרים - היתרון שלנו

היתרון של סטודיו אבישיד בבניית אתרים, הוא השילוב של סטודיו לעיצוב גרפי, כתיבת תוכן שיווקי המבוסס על מחקר מילות מפתח וידע בקידום אורגני – (SEO) בגוגל. 

כל זה הופך את האתר שלכם מטופל בכל הכיוונים. אתם יודעים שאתם יוצאים לדרך עם אתר מעוצב עם חווית משתמש מקסימלית, הכולל תוכן רלבנטי עבור הגולש המשולב בביטויי מפתח בהתאם לדרישות גוגל ועם תשתית טובה לקידום אורגני בהמשך הדרך.

לסיכום, חווית משתמש (שמשפיעה על התנהגות גולשים), בנייה על פי היררכיה, תוכן רלבנטי שנותן ערך לגולש, כל אלו  מביאים תנועה לאתר ולדירוג גבוה במנוע החיפוש של גוגל.

הנכם מוזמנים להתייעץ לגבי סוג האתר המתאים עבור העסק שלכם וניתן לכם טיפים באהבה.