מיתוג עסקי - עיצוב לוגו - סטודיו אבישיד

עיצוב גרפי

מגוון רחב של מוצרים גרפים. בניית שפה גרפית אחידה. עיצוב קטלוגים, ניירת, אריזות, ברושורים, מודעות, באנרים, מצגות עסקיות ועוד.

עיצוב גרפי הינו חלק בלתי נפרד מתהליך המיתוג. התהליך מתחיל בעיצוב הלוגו ועד למגוון מוצרי הפרסום של המותג. כל אלו יעוצבו בהתאם לשפה הגרפית הנגזרת מהלוגו. ובהתאם כמובן, לקהל היעד שאליו העסק פונה.

העברת התוכן ללא עיצוב חזותי מקצועי מאבדת את תשומת לב של הלקוח הפוטנציאלי. מעבר לנוכחות הוויזואלית, מטרת העיצוב היא להעביר מסרים מדויקים שעליהם נרצה לתת דגש. 

תקשורת חזותית, זה שם המשחק

עסקים, חברות, ארגונים גדולים וקטנים, כולם חייבים להלביש את המותג במראה רענן ומושך המותאם לקהל היעד אליו אתם מכוונים.

כלל ידוע הוא שמוצרים בעטיפה יפה ומושכת, תופסים מידית את העין. לכן עיצוב גרפי מטרתו לגרות את החושים. אם זה באמצעות תמונות מושכות, צבעוניות מרהיבה, פונטים מעוצבים, אייקונים מותאמים וכמובן שילוב כל האלמנטים באופן הרמוני ואחיד. 

השימוש החוזר באותם אלמנטים גורם למתבונן לזכור את המותג בפעם הבאה כשיראה פרסום, אם זה בגלישה באינטרנט או בחשיפה בעולם האופליין. 

מכלול פרסומי החברה מהווים למעשה את עטיפה המותג. השפה הגרפית מציגה את התדמית העסקית שאנו רוצים לשדר ואחראית בין היתר להצלחת העסק.

עיצוב גרפי - מגוון מוצרי פרסום

סטודיו אבישיד חי ונושם עיצוב. אנו נותנים שירותי עיצוב גרפי בדיגיטל ובפרינט לחברות וארגונים באופן שוטף בכל הקשור לפרסומי החברה ומלווים אותם לאורך כל הדרך עם יחס אישי, סבלני ואדיב, חשיבה מחוץ לקופסה, זמינות ויעילות.

פתרונות העיצוב הינם חדשניים, מקוריים, קפדניים וקשובים לטרנדים העיצוביים, וזאת תוך שימת דגש על חווית המשתמש ונוחות הקריאה.

מבין שירותי הסטודיו בתחום העיצוב: עיצוב לוגו, בניית שפה גרפית אחידה, עיצוב כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, עיצוב קטלוג חברה, עיצוב מגזינים, עיצוב עיתוני חברה, עיצוב חוברות, עיצוב מצגות עסקיות, עיצוב אריזות, עיצוב פליירים ומודעות לעיתונות, פוסטים מעוצבים לפייסבוק, ללינקדאין, עיצוב באנרים, עיצוב ובניית אתרים, כרטיסי ביקור דיגיטליים, מוצרי קד"מ, עיצוב ומיתוג כנסים, עיצוב חומרים פרסומיים לתערוכות ועוד.